AMI

O výrobku

Kolekce AMI je novinkou z dílny rodinné firmy JELÍNEK. Masivní dubová postel AMI díky ustoupenému soklu vyvolává pocit levitace. Poctivá ruční práce ve spojení s moderními technologiemi je vidět v každém detailu postele.

Jednoduché závěsné noční stolky nabízí praktický prostor pro uložení drobností, přičemž čílka zásuvek lze doplnit zcela přírodním linoleem v různých odstínech. Otevírání zásuvek je vyřešeno systémem push-to-open, díky kterému získává celá kolekce eleganci bez použití viditelných úchytek. Zkosené ploché čelo postele vytváří prostor pro pohodlné opření zad. Čelo je také možné doplnit o čalouněnou opěrku a umožnit tím ještě příjemnější relaxaci.

Design komody a skříně AMI navazuje na linii postele a čela zásuvek s přírodním linoleem vhodně dotváří celistvost celé kolekce.

Všechny výrobky v kolekci AMI jsou vyrobeny z masivního dřeva z obnovitelných certifikovaných zdrojů. Nábytek z masivu je mnohonásobně ekologičtější a má vyšší životnost, než nábytek z dřevotřísky či jiných velkoplošných materiálů na bázi dřeva. Nábytek z kolekce AMI vydrží po generace.

Jméno designéra

Výrobní firma:

Jiřina Koukolová
JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.