Kolekce stolů Tablies (Tablies VARIO, Tablies STEPO, Tablies SOLO)

O výrobku

Kolekce stolů Tablies

Kolekce stolů Tablies zahrnuje tři unikátní kousky nábytku – multifunkční konferenční stolky Tablies VARIO a STEPO a pracovní stůl Tablies SOLO. Stoly můžete použít především v interiérech bytů, ale také v kancelářích. Toto trio stolů vyniká vysokou variabilitou použití, multifunkčností a minimalistickým designem. Stoly jsou vyrobeny z přírodního dubového dřeva v kombinaci s vysoce kvalitním laminem. Poctivá ruční výroba je vidět v každém detailu a zaručuje dlouhodobou životnost stolů i pro následující generace.

Konferenční stolek Tablies VARIO

Mobilní stolek VARIO je především hravý. Můžete ho přetvářet, otáčet a posouvat s ním, kam je třeba. Jednoduše ho zasunete pod sedací soupravu, kde si na něj odložíte kávu nebo laptop. Skončili jste s prací? Potom ho stačí jen otočit a rázem máte skladný konferenční stolek do obývacího pokoje, který se vejde i do menších prostor.

Konferenční stolek Tablies STEPO

Konferenční stolek STEPO v sobě skrývá mnoho funkcí. Díky vyklápěcí desce ho využijete na práci z domova nebo jako menší jídelní stolek pro dva. Navíc má úložný prostor, kde schováte přikrývku či knížku a můžete u něj s šálkem jen jednoduše odpočívat.

Pracovní Tablies SOLO

Pracovní stůl Tablies SOLO je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktický nábytek do domácí pracovny. Prostorná pracovní deska psacího stolu je rozdělena na větší část se dvěma klasickými zásuvkami a menší část s výklopnou deskou a úložným prostorem. Psací stůl je vybaven třemi přídavnými výklopnými zásuvkami umístěnými na zadní části pracovní desky stolu a také elektro zásuvkou napojenou na průchodky ve spodní a horní desce stolu.

Myslíme na ekologii a trvalou udržitelnost

Kolekce stolů Tablies je navržena i vyrobena s důrazem na ekologii i trvalou udržitelnost. Klíčovou roli hrají materiály, které jsou odolné, nadčasové a díky kvalitnímu provedení vám nábytek vydrží po generace. Celou kolekci nábytku a možnosti jejího provedení na míru najdete na e-shopu woodever.cz.

Jméno designéra

Výrobní firma:

Odkaz na výrobek

Ing. Iva Bastlová Dis.
woodever s.r.o.