Nová generace kuchyně Le bon

O výrobku

Kuchyně už dávno nejsou pouhou přípravnou jídla, ale staly se středobodem domácího společenského života spojeného s jídlem a vařením.

Nová generace kuchyní Le bon přináší špičkovou úroveň designu, zpracování a vybavení.

– Nekompromisní v každém detailu. Zaoblené spodní skříňky ostrůvku jsou drážkované a dodávají nábytku další rozměr. Detail drážkování se opakuje na vysokých skříních z dubové bělené dýhy jen z části.

– Keramická deska je jednou z nejlepších možností, co v kuchyni mít. Snese vysokou zátěž, snadno se udržuje a vypadá nádherně.

– Zásuvné panely vysokých skříní s atraktivními zafrézovanými úchytkami lze zasunout do boků a vytvořit si tak další pracovní plochu nebo místo pro drobné elektrospotřebiče.

– Uživatelskému komfortu přispívá promyšlená kombinace otevírání horních zásuvek ostrůvku za hranu se spodními zásuvkami tip-on. Zabráníte tak náhodnému otevření zásuvek a nábytek zůstane designově čistý bez úchytek. Spodní zásuvky otevřete pohodlně kolenem. Ideální, když máte při vaření špinavé ruce.

– Kuchyně jsou dnes součástí obývacích pokojů, proto se klade větší důraz na odtah par, mastnoty a zápachu při vaření. Těžko najdete lepší řešení než varnou desku se spodním odtahem od německé značky Bora. Překážející stropní digestoř nahradí vzdušný prostor nad ostrůvkem, případně doplněný o svítidlo. Navíc digestoř se spodním odtahem funguje mnohem efektivněji než ta umístěná nad hlavou.

– Další prvky, přinášející uživatelský komfort a luxus:

o Parní trouba BORA X BO s pachovým filtrem.

o Baterie Aqittura Hansgrohe, která umí načepovat filtrovanou, chlazenou, nebo dokonce perlivou vodu.

o Lednici Liebherr, která se automaticky otevře při poklepání na dveře.

o Vnitřní osvětlení šuplíků a skříní.

A další.

Jméno designéra

Výrobní firma:

Odkaz na výrobek

Ing. René Novák
LE BON, spol. s r.o.