SPACE

O výrobku

Prémiová ergonomická židle Space splňuje ta nejpřísnější kritéria pro správné sezení. Za jejím návrhem stojí britský designér Robin Platt. Design respektující dynamické sezení, maximální nastavitelnost a použití kvalitních komponentů zaručí komfortní sezení každému uživateli.

Židli charakterizují 3E (Ergonomie. Ekologie. Estetika.)

Ergonomie – Space je na vrcholu pyramidy otočných židlí Rim. Splňuje ty nejpřísnější ergonomické normy. Maximální rozsah nastavitelnosti garantuje dodržení správné ergonomie sezení co nejširšímu okruhu uživatelů bez ohledu na velikost postavy.

Ekologie – Židle Space je celá vyrobená v Evropě, čímž přispívá k omezení uhlíkové stopy. Všechny její části jsou navíc snadno oddělitelné pro pozdější recyklaci. Kvalitní a odolné zpracování jsou klíčem k udržitelnosti – čím déle vám budou naše výrobky sloužit, tím lépe pro naši planetu. Proto u této židle nabízíme záruku 10 let.

Estetika – Space charakterizuje design zádové opěry. Konstrukce opěry je navržena tak, aby umožnila použití panelů různých barev. Aktuálně je v nabídce síťovaná varianta v kombinaci černého rámu s šedou nebo černou mřížkou.

Jméno designéra

Výrobní firma:

Odkaz na výrobek

Robin Platt
RIM CZ a.s.